Hot News

Ashlee is in Japan

11. února 2009 v 17:49 | Avu[S]h
Podle Justina W. Goldberga kterého jsme se dotázali Cassadee z Hey v Pondělí Ashlee Simpson je s malým Bronxem s podporou jejího manžela Peteho Wentze v Japonsku právě teď! Fall Out Boy startují své turné v Japonsku, ve čtvrtek (5. února 2009) a Ashlee chtěla, aby tam byl společně se svou rodinou. Zde je to, co Cassadee řekla v rozhovoru o Ash když se Justin zeptal, zda už viděla malého Bronxe:
"Ne. Viděla jsem obrázky. Bronx a Ashlee přijíždějí do Japonska s námi, tak je uvidíme potom."

10 nejlepších písniček,které rozhýbaly hudební svět

9. února 2009 v 15:25 | Avu[S]h
Několik hudebních zasvěcenců se nazývá hudebníci a to v tom smyslu,jako by to ani nebyl člověk ale jednoduše hudebník. Muzikanti mají svůj vlastní svět a kdo tvrdí,že ne,nemůže hudbě rozumět. A co,že to má co společného s Avril? The Daily Swarm publikoval list 10 songů,které rozhýbaly hudební branž na internetu. A ano, i Avril se umístila což je naprosto úžasné. Ještě lepší je fakt,že Av obsadila 4.místo s Girlfriend a to kvůli YouTube kauze,kterou jsme tak šikovně rozjeli a která Girlfriend videu přinesla 100,000 000 shlédnutí což znamenlo vůbec nejvíc v historii YouTube. Jen tak pro zajímavost nyní má Girlfriend přes 114,652,730 shlédnutí.

Nový měsíc...Titulní píseň nazpívá: Avril Lavigne!

9. února 2009 v 15:12 | Avu[S]h
Popová Rock Princess Avril Lavigne(24) má teď další šanci se ještě o větší kousek proslavit...Jestli to vůbec jde....Mladě kanaďance byla předložena smlouva k nazpívání titulní písně pro budoucí film Nový měsíc.Nový měsíc bude pokračování světoznámého thileru StmíváníTwilight a je jen a jen na Avril,zda-li smlouvu příjme...Ovšem,s rozhodováním si musí pospíšit,neboť film už má v listopadu tohoto roku premiéru v USA ...Uvidíme,jak se mladá princeznička rozhodne... =)

Message from Ashlee

30. ledna 2009 v 11:26 | Avu[S]h
Odkdy se hmotnost ženy stává zprávou v novinách...
Jsem naprosto znechucena z novin týkajících se hmotnosti mé sestry. A týden po inauguraci a takový pocit naděje ve vzduchu pro naši zemi, pro mě je naprosto trapné a znevažované, aby všichni: přečtěte si o tom, jakou mají váhu nebo obrázek jako titulek na Fox News. Všechny ženy jsou různých tvarů, velikostí a jen proto, že jste celebrita, neměly by být jiné, než standardní. Je to něco, co byste řekli o vaší ženě, dceři, matce, babičce, nebo dokonce příteli?
Já vážně pochybuji. Jak můžeme očekávat aby dospívající dívky milovali a respektovali sebe v prostředí, kde bychom diskutovali o velikosti 2 figury?
Nyní se můžeme zaměřit na věci, které jsou skutečně důležité.
-Ash

Já z toho vůbec nemůžu.. ♥ Je to tak roztomilé jak brání svoji sestru..

Uz druhy parfem...??

27. ledna 2009 v 17:15 | Avu[S]h
Dále mám takovou menší novinku,která ale znamená hodně,pro nás,fanoušky. Dozvěděla jsem se,že Avril UŽ V ZÁŘÍ minulého roku stihla nafotit photoshoot pro její PARFÉM,který má vyjít tento rok asi v listopadu.
Co je ještě lepší je fakt,že už Avril dávno pracuje na druhém parfému ;)
To dokazuje,že to mnohdy vypadá,že Avril nic nedělá avšak opak je skutečností.

zdroj

Pete On Ashlee: "I Think She's a Babe!"

25. ledna 2009 v 2:25 | Avu[S]h
Ashlee Simpson
a Pete Wentz se raději rozhodli, že svůj nejnovější rodinný 6-ti týdenní přírůstek - Bronx Mowgli - raději ukážou prostřednictvím webu FOB, než aby fotky prodali.

Díky jejich postoji k věci, se nyní prvorodičocé rozhodli během silvestrovské party v Pure mluvit o jejich životech s jejich synkem a o rozhodnutí neprodat jeho první fotografie tisku.
"Lidé přicházeli s nabídkami," prozrazuje Pete, "Ale představa, že první fotka by byla vedle 'Kdo je hot! Kdo je not!' je divná.

Na co se Pete během roku 2009 těší?
"Těším se, až budu moct sledovat, jak Bronx poznává svět... jak se poprvé směje, poprvé leze..." říká. "Je to zajímavé, starat se o někoho a mít zodpovědnost. Tohle je jedno z hledisek, kde jsou všechna klišé absolutní pravda."

Peteovo novoroční předsevzetí je, dávat si před malým Bronxem pozor na pusu - na to, co říká.
"Snažím se v jeho přítomnosti nenadávat... Vím, že někdy mluvím opravdu sprostě," přiznává, zatímco se Ashlee přidává "Já jsem spíš 'No jémine!' typ člověka."

Fakt, že Ashlee porodila jí přineslo také spoustu změn, týkajících se jejího vzhledu.
"Během těhotenství jsem nesměla použít odbarvovač na mé vlasy, takže jsem teď šťastná, že jsem zase zpátky blond," prozrazuje a také dodáva, že pracuje s nadbytečnými kily, kterých jí pár po porodu zůstalo. "Jsem máma. Kojím. A když mám šanci, věnuju se i něčemu jinému."

Pete ovšem svou ženu miluje i takovou, jaké je teď, "Myslím, že je to kočka!" dodává.

Dům Avril v Kalifornském městě Encica

20. ledna 2009 v 15:49 | Avu[S]h
Jak bylo nové paparazzi z 17.1.2009 si Avril vybírala s tátou a jeho přítelkyni s Deryckem dům!!V Kalifornském městě Encica..Když jsem se ídvala na officialní stranky narazila jsem na menší fotky nového domečku!!Bohužel když kliknete a chcete vidět víc musíte mít registraci :´(
MINI OBRÁZEK:

AOL’s Top 100 Under 25

19. ledna 2009 v 17:08 | Avu[S]h
Hilary se umístila na 1.místě v ankěte AOL Top 100 celebrit pod 25 let. Kromě ní můžeme v žebříčku najít třeba Ashlee Simpson a dalsi! Moc gratuluju!
TOP 20
1. Hilary Duff
2. Amanda Seyfried
3. Lauren Conrad
4. Megan Fox
5. Scarlett Johansson
6. Amanda Bynes
7. Joe Jonas
8. Kristen Stewart
9. Blake Lively
10. Julianne Hough
11. Zac Efron
12. Whitney Port
13. Audrina Patridge
14. Hayden Panettiere
15. Ashley Tisdale
16. Ashlee Simpson
17. Taylor Swift
18. Vanessa Hudgens
19. Keira Knightley
20. Mandy Moore

New parfem Avril Lavigne

19. ledna 2009 v 16:54 | Avu[S]h
Lidi, když jsem jednou zase brouzdala po zahraničních stránkách, tak jsem na nějaké cizí, na které jsem byla poprvé našla novou fotku údajně nového parfému Avril..myslíte že je to on? ten tak dlouho očekávaný? Já nevím, takže nemyslete si, že je to už ověřený a že je to on xD..

Ashlee Will be Starring on CSI: New York

17. ledna 2009 v 12:52 | Avu[S]h
Jestli tu ještě bylo nějaké dlouhé dohady o tom, které ze tří CSI je nejmíň zdařilá, následující příběh by je měl ukončit: Zdroje mi exkluzivně potvrdily, že všudypřítomný opravdový páreček Ashlee Simpson-Wentz a Pete Wentz právě uzavřeli smlouvu o hostování v CSI: NY

Mluvčí show odmítla komentovat, ale bylo mi řečeno, že Wentzovi nebudou hrát sebe sami v epizodě, která je naplánovaná na 18. března. Spíše budou hrát fanoušky Bonnie a Clydea. Otázka pro diskuzi: je tohle troufalý, pozorností obdařený casting chytré obchodní rozhodnutí producentů CSI: NY nebo další znak blížící se apokalypsy?

Avril si dava 2-3 roky pauzu...Drby nebo pravda...?!

13. ledna 2009 v 18:03 | Avu[S]h
Takze lidi na blogu meho SB jsem nasla tenhle clanek..!!!A doufam ze to neni pravda...davam to sem i kdyz jsem psla ze tu budu az o vikendu, tak ale tohle sem proste musim dat...Mno tak uvidime jak se nam k tomu vyjadri Av a jak to dopadne...
Tady je ten clanek:

Few words from Ashlee

12. ledna 2009 v 17:37 | Avu[S]h
Ashlee by Vám ráda dala vědět, že je velice velice nadšená, že se brzy dostane do studia a začne nahrávat! Taky se nemůže dočkat, až se vrátí zpátky na tour!

Chikipedia

12. ledna 2009 v 16:58 | Avu[S]h
Avril je na stránce Chikipedia v pořadí 56. nejvyhledávanější ženou. Co že to vlastně Chikipedia je? Určitě znáte Wikipedii,encyklopedii ve které se dá nalézt téměř všechno,no a Chikipedia je taková encyklopedii slavných žen. Myslím,že to není tak hrozné umístení na to,že tento rok nevydala žádné nové CD

Hilary bude dabovat v Over The Hedge 2

6. ledna 2009 v 16:02 | Avu[S]h
V dubnu roku 2007 na svých stránkách Dream Works oznámil, že vyjde animovaný film Over The Hedge (Za plotem). Tento film je jako ostatní americké animované filmy právě od Dream Works jako jsou např. Shrek, Madagaskar, Hledá se Nemo aj. V létě tohoto roku by měl vyjít Over The Hedge 2. O dabing k tomuto filmu by se měli zasloužit hvězdy jako: Chris Brown,Tom Hanks, Drake Bell, Dava Carvey, Leonard Robertts, Mekhi Phifer, Mila KUnis, Courtness Vaughn James, Kyra Pratt, Kenna Thompson, Adam Sandler, Josh Peck a to nejlepší nakonec: Hilary Duff! Byla by to náhoda kdyby dabovala vačici Heather, protože v prvním díle ji dabovala Avril Lavigne. Hilary má skvělý hlas, ale my ho stejně neuslyšíme, protože Hill určitě česky neumí! Ale myslím že se k tomu Hilary skvěle hodí!

Ashlee's going back to studio

5. ledna 2009 v 17:43 | Avu[S]h
Ashlee Simpson-Wentz nazvala svého šetitýdenního synka Bronxe "perfektním".
"Poprvé se zasmál," řekla Usmagazine.com Simpson-Wentz, když uváděla párty k Novému roku v nightclubu Pure v Caesar's Palace v Las Vegas. "Bylo to moc vzrušující."

Ashlee taky začíná pracovat na post-těhotenské figuře. "Akorát jsem začala znovu cvičit," řekla Simpson-Wentz Us. "Je to zábava. Dělám to u sebe v domě."

"Myslím, že být matkou nově narozeného dítěte jen cvičení samo o sobě," dodal manžel Pete Wentz, který dříve prozradil Howard Sternovi, že jeho žena vážila 150 liber (68 kilogramů), když byla těhotná s Bronxem.

Ashlee taky míří "zpátky do studia, aby začala pracovat. Ještě ne, ale již brzy," v roce 2009.

- Source: usmagazine.com

Over the hedge 2

5. ledna 2009 v 17:34 | Avu[S]h
Jo tak asi je to pravda, lidi si to prej moc prali..a tak natoci za plotem 2.Ale tentokrát prý bez Avril x(.Proč? Avril je prý pracovně moc vytížená, možná kvůli novému albu? Kdo ví.Ale jendo je jisté Avril tam už nebude x(. No tak se nedá nic dělat.Třeba bude dabovat zase někdy no.

Hot News

3. ledna 2009 v 23:05 | Avu[S]h
Celebrities' New Year's Resolutions
USMagazine.com se ptal celebrit, jaká jsou jejich novoroční předsevzetí a tady je Ashino:
ASHLEE SIMPSON
"Teď jsem plně zaměřená na svého syna. Každý den jsem lepší mamkou a učím se od něj. Je to neuvěřitelná zkušenost."
X17's Cutest Couple of 2008
Server X17online.com vyhlásil nejroztomilejší páreček roku 2008. Kdo to je?
Vím, jasný? Možná nemáte Ashlee a Peta rádi, ale myslím, že jejich vztah je opravdový. Hej, tohle je Hollywood a není to tak časté!

Ashlee holding Bronx
Na této fotce můžete vidět, jak Ashlee drží Bronxe při lekcíh sáňkování, které bral od Peta u něho na dvorku JoJo Wright z KIIS-Fm. Ashlee je pozorovala. Děkuju Rokfellerovi z WeLoveAshlee.com!

Five top things of 2008

2. ledna 2009 v 17:11 | Avu[S]h
Five top things of 2008
Pete se zeptal pár jeho kamarádů, aby napsali jejich 5 nejlepších věcí roku 2008. Ovšem, že se zeptal i Ashlee, takže tady je její seznam:
"ashlee simpson-wentz zpěvačka - herečka - babymama 'youre the boss, applesauce' - lepší polovina"
1. Bronx (jeho "výroba", těhotenství, porod a teď ho s láskou sleduju jak roste). Vážně už nemůže být nic lepšího! Tohle byl zatím můj nejlepší rok života..
2. Provdání za toho pravého pro mě (nemo nisi mors)
3. Chodit na koncerty s miminkem v břiše a cítit jak poprvé slyší muziku (fob, john mayer, kanye, panic, cobra, lollapalooza, n.e.r.d)
4. Mrholení
5. Sledovat poprvé Čaroděj ze země Oz (úplně jsem na něj zapomněla) není žádné lepší místo než domov

Av&Brit nosi stejnou kabelku !!!

31. prosince 2008 v 0:20 | Avu[S]h

avie-skate.blog.cz

Marc&Sarah ...Spolu na Šťedrý večer ??

30. prosince 2008 v 20:44 | Avu[S]h
Jejich láska nevydržela a rozpadla se, ale rodina je silné pouto a proto se Marc rozhodl strávit Vánoční čas se svou ex Sarah Connor (28).Sarah i proto pro Marca Terenciho (30) přijela na letiště do Frankfurtu.
Sarah:"Minulí týden byl velmi akční a proto se velmi těším na Štědrý večer a tu Vánoční pohodu kterou strávím s celou moji rodinou."
 
 

Reklama